KONST / Litografier / Färglitografi 9166434

nr 916 6434

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 74/180, signerad, bladets mått: 76x55

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 oktober 2014
kl 20:41:50

6/10 20:32:56 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm